menu

ZEAVOLA RESORT & SPA *****

od 42 690,- Kč
Phi Phi
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Zeavola, nádherný luxusní 5* hotel nacházející se na severním cípu ostrova Phi-Phi, Vás uchvátí nejen svojí polohou a zázemím, ale rovněž nádhernou bílou písečnou pláží, která přímo svádí k útěku od běžného života. Tento kouzelný resort své služby nabízí od roku 2005 a je vyhledávaným místem pro prožití luxusní dovolené, nadstandardního odpočinku a magických okamžiků. Hotel se nachází 48 km od hlavního města Puket, transfer z letiště do přístavu Royal Phuket Marina trvá 30 minut jízdy autem a následný transfer rychlou hotelovou lodí na ostrov Phi Phi trvá 60 minut.

Vybavení hotelu

O Vaše pohodlí se stará několika jazyčný personál, hotel nabízí možnost úschovy věcí v trezorech, k dispozici je vysokorychlostní internet, butiky, prádelnový servis, směnárna, akceptována je většina kreditních karet. Klienti mohou využít bazén, samozřejmostí je úklid pokojů, asistence zaměstnanců při jakýchkoli požadavcích. K službám je rovněž balíkový a poštovní servis, možnost zajistit si výlety a okružní jízdy po ostrově. Hotel nabízí možnost stravování ve dvou stylových tradičních thajských restauracích, kde Vám budou nabídnuty typické thajské pokrmy, které jsou připravovány denně z čerstvých a znamenitých surovin. Dalším důvodem proč tento hotel navštívit jsou vyhlášené lázeňské služby, možnost využití parních lázní, masážních koupelí a jiných kosmetických a zdravotních procedur v režii thajských odborníků. Tyto procedury jsou prováděny v tradičním thajském stylu, za pomoci přírodní medicíny a tisíciletých zkušeností v této oblasti. Wifi připojení k internetu zdarma.

Vybavení pokoje

Všechny apartmány resortu jsou vybaveny buď manželskými postelemi nebo oddělenými lůžky, typickými venkovními sprchami, vysokorychlostním bezdrátovým připojením k internetu, telefonem s přímou volbou, bezpečnostním trezorem, kávovarem, minibarem, vysoušečem vlasů, župany, SAT-TV, CD/DVD/VCD přehrávačem. Village Suite (40 m²) nabízí štědrý venkovní obytný prostor a jedinečně navržené zahrady, takže hosté mohou vychutnat klid a krásu okolí. Garden Suite (60 m²) stejně jako Beachfront Suite nabízí ubytování uprostřed bujné vegetace, rozšířené o prostorný venkovní obývací pokoj a jedinečně navržené zahrady pro soukromé opalování. Beachfront Suite (60 m²) nabízí ubytování uprostřed bujné vegetace nedotčené pláže, rozšířené o prostorný venkovní obývací pokoj a soukromou zahradu. Pool Villy jsou soustředěné na kopci a mají okouzlující 180º výhled na smaragdové vody oceánu. Každá vila nabízí exkluzivní prostředí se soukromým bazénem.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Sport a zábava

Klienti zde mohou kromě relaxačních a omlazujících procedur v lázeňském centru využít možnost potápění, rybaření, šnorchlování, kajaky, plachtění, exkurzí na okolní ostrovy.

Náš názor

Turbošnek doporučuje tento nádherný hotel všem náročným klientům hledajícím únik od reality moderní doby, kdy mu bude dopřáno zažít neopakovatelné chvíle v rukou odborníků na odpočinek, relaxaci a nevšední zážitky.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* vybraný počet nocí s uvedenou stravou * leteckou dopravu linkovými lety Praha – Phuket – Praha

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, pakliže bude v době vaší rezervace nejnižší knihovací třída v letadle vyprodána * privátní transfery letiště Phuket – hotel – letiště Phuket * asistenční služby v anglickém jazyce


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena