menu

THE SAROJIN *****

od 50 690,- Kč
Khao Lak
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel je situován v zahradách s přímým přístupem k 11km bílé pláži, jen hodinu cesty od mezinárodního letiště v Phuketu, v Khao Lak v Thajsk. Je obklopen pěti fanscinujícími národními parky, mezi něž patří i úžasné deštné pralesy Khao Lak a Khao Sok, stejně jako jeden z největších ekosystémů kořenovníku na světě. Při návštěvě Sarojinu se Vám naskytne možnost poznat jedno z nejkrásnějších přírodních bohatstvích světa.

Vybavení hotelu

Samozřejmě zde nemohou chybět lázně, nabízející nepřebernou škálu terapií osvěžujících tělo i mysl. Ukryté mezi kořenovníky, v jádru resortu, vytváří atmosféru téměr posvátné přírodní harmonie, poskytující psychické i fyzické uvlonění svým návštěníkům. Starodávné terapie a masérské techniky se zde kombinují s modeními standardy tak, aby docílily nejvyššího stupně relaxace.Dále zde můžete svůj čas využít také rozličnými aktivitami, které resort nabízí. Je Vám k dispozici obrovský centrální bazén, jacuzzi salónek, fitness centrum, hřiště na kroket, petanque, horská kola, vodní sporty, knihovna, butik, přístup k internetu a mnohé další. Nedaleko se také nacházejí tři 18-ti jamková golfová hřiště a také tenisové kurty. Z dalších aktivit pro dobrodružené duše se Vám nabízí rafting, lezení po horách, hlubokomořské potápění ve vodách národních parků, které patří mezi nejúžasnější místa na světě, kam se sjíždějí mnozí příznivci potápění. Také se můžete naučit thajskému kulinářskému umění, oddat se rybaření nebo si zajet na jungle safari a to třeba i na slonovi.

Vybavení pokoje

Všech 56 residencí je rozloženo v 7 oddělených dvojdomcích. Všechny Vás pohostí soukromými zahradami a lehátky, nekonečností svých koupelen, vodopádovými sprchami, krásnými bazény poskytujícími skvělou relaxaci ve splynutí s okolní přírodou. Každá residence má soukromý vchod a je obklopena botanickým rájem místních zahrad, naplněných ovocem, bylinnými zahradami a rozličnými stromy a keři. Všechny residence jsou designovány tak, aby potěšily všechny Vaše smysly a dopřály Vám dokonalou relaxaci. Vybaveny individuálně nastavitelnou klimatizací, královsky velkou postelí, luxusní prostornou koupelnou situovanou v zahradách, vodopádovými sprchami, stereo CD, TV a DVD, bezpečnostním trezorem, telefonem s přímou volbou, fénem, ovocnými koši, vodou, kávami a čajem, mlékem, chipsy a snacky, potěší i nejnáročněj­ší hosty.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Sport a zábava

lázně, centrální bazén, jacuzzi salónek, fitness centrum, hřiště na kroket, petanque, horská kola, vodní sporty, knihovna, butik, přístup k internetu a mnohé další. Nedaleko se také nacházejí tři 18-ti jamková golfová hřiště a také tenisové kurty. Z dalších aktivit pro dobrodružené duše se Vám nabízí rafting, lezení po horách, hlubokomořské potápění

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravu * leteckou přepravu Praha-Phuket a zpět

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, bude-li v době Vaší rezervace nejnižší knihovací třída již vyprodána * privátní transfer z/na letiště vč. asistence v angličtině, němčině nebo francouzštině (všechny výše uvedené služby na požádání zajistíme)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena