menu

RAYAVADEE *****

od 38 990,- Kč
Krabi
Pobytový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Resort Rayavadee je situován na překrásném poloostrově v Andamanském moři, v thajské jižní provincii Krabi. Nachází se blízko ostrovů Phuket a Phi Phi, na okraji národního parku National Marine Park v srdci krásného poloostrova Phranang. Resort je obklopen dech beroucími skalními útvary a třemi odlišnými plážemi se smaragdovou vodou Andamanského moře.

Vybavení hotelu

Resort Rayavadee nabízí ubytování v 98 kouzelných dvoudomkových pavilonech a 4 luxusních soukromých vilách, jejichž architektura kopíruje styl idylické thajské vesnice. Rozprostírají se na prostoru 26 akrů úžasné vegetace lemující neskutečně bílou písečnou pláž.

Vybavení pokoje

Dvoupodlažní Deluxe Pavilion nabízí plně vybavené prostorné ubytování se stylovou tropickou dekorací, leštěným dřevem, bohatě barvenými tkaninami, ručně zhotovenými detaily a venkovní terasou s posezením. Spa Pavilion disponuje všemi vymoženostmi a luxusním vybavením jako Deluxe Pavilion, navíc si zde můžete užít exotickou zahradu s venkovní Jacuzzi se sprchou, sluneční terasou a altánem. Hydro Pool Pavilion nabízí citlivý design a luxus doplněný bazénem o velikosti 4,5×2,5 metru, který se nachází v překrásné tropické zahradě spolu se sluneční terasou a terasou pro soukromé barbecue. Family Pavilion se luxusem i komfortem vyrovnává Deluxe Pavilionu. Má navíc jednu přízemní ložnici se dvěma postelemi a samostatnou koupelnou, venkovní jídelní kout a terasu pro soukromé barbecue. Pavilon umístěn mezi kokosovými palmami a v pozadí má strmé útesy. Family Paviliony s bazénem nabízejí stejný komfort, vybavení a služby jako Family Pavilions, mají navíc sladkovodní bazén oválovitého tvaru o rozměrech 4,5×2,5 metru. Bazén naleznete v přilehlé tropické zahradě se sluneční terasou a jídelním koutem, vychutnat si zde můžete i soukromé barbecue. The Raitalay vila se nachází v chráněném rohu překrásné pláže Railay Beach a pyšní se výhledem na azurové vody Andamanského moře. Prostory vily jsou rozdělené na dvě oddělené ložnice s vlastní koupelnou. Dále zde naleznete obývací pokoj, jídelnu, kuchyňku a venkovní terasu s bazénem. The Rayavadee Villa disponuje také vlastním bazénem, navíc je vybaven jacuzzi a poskytuje neskonalý výhled na pláž Phranang. Vila se skládá ze dvou přilehlých ložnic s vlastní koupelnou. Navíc je zde obytná část, salonek, kuchyňka, jídelna u bazénu, vlastní sauna, stejně jako spousta prostoru pro venkovní vyžití. The Phranang Villas jsou diskrétně ukryty uprostřed neskuečné krajiny vápencových útesů s výhledem na světově proslulou pláž Phranang. Každá z těchto exklusivních vil se může pochlubit jednou manželskou ložnicí se samostatnou koupelnou a dvěma dalšími (nesousedícími) pokoji pro hosty, z nichž každý disponuje vlastní samostatnou koupelnou. Prostorný obývací pokoj, jídelní kout a kuchyňka vpouští do vily hravý vánek. Součástí vil jsou též vlastní bazény.

Stravování

Raya Dining kombinuje pětihvězdičkové služby s inovativním menu v elegantním leč neformálním prostředí. Večer si vychutnejte sofistikované menu s pokrmy, které zahrnují vše od lehkých jídel a salátů až po klasické šťavnaté humry, jehněčí a perfektně ugrilovanou svíčkovou. K dispozici je klimatizované posezení i posezení pod širým nebem. Projděte se po měsíční stezce na Phranang Beach a zažijte nepřekonatelnou večeři u moře v romantické thajské restauraci Krua Phranang servírující neskonalý gurmánský zážitek z klasických thajských pokrmů (delikátní kari, saláty, polévky, plody moře a čerstvě chycené ryby). Raitalay Terrace nabízí menu z lákavých pochoutek mezinárodní kuchyně ve stylovém prostředí u pláže. The Grotto ( Jeskyně) se nachází pod starodávným vápencovým útesem na hraně pláže Phranang Beach. Některé večery v týdnu se zde konají luxusní barbecue.

Sport a zábava

The Rayavadee Spa nabízí široký výběr z terapií, které jsou založeny na starobylých thajských léčivých tradicích a filosofii zdraví, jež kombinují tělo, mysl a ducha k vytvoření postupů, které vám předají hluboký pocit uvolnění v luxusním a soukromém prostředí (revitalizující masky, čistící kůry, osvěžující zábaly, uklidňující masáže a další různá ošetření a lázeňské balíčky). V resortu je Vám k dispozici centrum aktivit, které nabízí řadu různých exkurzí, výlety lodí, kulturní aktivity, kurzy thajského vaření a aranžování květin. Dále se zde také můžete oddat vodním sportům. Vyzkoušet si můžete kánoe, šnorchlování, windsurfing a další adrenalinové sporty. Fitness centrum je otevřeno denně a sousedí s tenisovými a squashovými kurty.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* 7 nocí v deluxe pavilionu se snídaní


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena