menu

MANDARIN ORIENTAL BANGKOK *****

od 65 390,- Kč
Bangkok
Poznávací okruhy ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Mandarin Oriental Bangkok, to je klasický luxus v samém srdci Bangkoku na břehu řeky Chao Praya a ta nejlepší adresa pro Váš pobyt ve městě králů.

Vybavení hotelu

Ikonický hotel Mandarin Oriental Bangkok je nejstarším hotelem v Bangkoku a již přes 100 let si drží své prvenství mezi luxusními hotely v centru Bangkoku. Pro svůj věhlas a kvalitu svých služeb byl a doposud je domovem královských návštěv. Jeho jednoduchá, ale stylová výzdoba v koloniálním stylu vás zavede zpět do doby, kdy se Elizabeth Taylor a Grace Kelly potulovaly po sálech a kde se inspiroval Joseph Conrad. Krásné vysoké stropy, zdobně vyřezávané balkony a staré dřevěné okenice budovy hotelu vám jistě dodají pocit starých nóbl časů. Množství velkolepých květinových aranžmá a moderní vybavení Vám připomenou, že se nacházíte na výjimečném místě. V průběhu let prošla nemovitost několika rekonstrukcemi, přičemž byla zachována původní koloniální atmosféra. Rodiny se vracejí po generace a hosté vědí, že se jim vždy dostane nejvyšší úrovně služeb.

Vybavení pokoje

Resort nabízí ubytování v elegantních útulných pokojích a apartmá, které mají k dispozici privátní balkon a výhled na město, řeku nebo do zahrad.

Stravování

Mandarin Oriental v Bangkoku nabízí hostům výběr z 11 legendárních restaurací a barů, včetně michelinské restaurace Le Normandie.

Sport a zábava

Orientální lázně byly zvoleny nejlepšími na světě. V krásné thajské budově na druhé straně řeky vás seznámí s filozofií holistických léčebných metod. Lázně mají také ájurvédský penthouse. Mezi další možnosti trávení volného času patří dva bazény, kurz vaření a tenisové kurty.

Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena