menu

LAEM CHABANG COUNTRY CLUB ****

od 16 890,- Kč
Pattaya
Golfový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Hotel leží v provincii Chonburi, v obci Sriracha, ve východní části Thajska. Vzdálenost od Bangkoku je cca 110 km a od střediska Pattaya cca 30 km. Kolem hotelu se rozkládá golfové hrřště na 700 akrech s 27 jamkami, které bylo designováno známým golfistou Jackem Nicklausem.

Vybavení hotelu

V hotelu je klientům k dispozici venkovní bazén, golfový klub, Pro shop, masáže nohou atd. Pro business klientelu je zde zasedací sál s kvalitním audiovizuálním vybavením. Pro děti je zde dětské hřište.

Vybavení pokoje

Každý pokoj má vlastní balkon, SAT-TV, radio, trezor, minibar, bezpečnostní systém, možnost využití prádelny, koupelnu/WC. Pro náročnější klienty je k dispozici Junior Suite s obývacím pokojem a extra ložnicí, nebo Felixe Suite se dvěma koupelnami, dvěma ložnicemi a obývacím pokojem.

Stravování

​Hlavní restaurace s nádherným panoramatickým výhledem na hřiště, se svými 320 místy vám poskytne evropské a japonské speciality za velmi přívětivé ceny.

Sport a zábava

​Golfové hřište, které se nachází hned u hotelu a které bylo několikrát vyznamenáno cenou za nejlepší hriště Asie. K hřišti patří i golfová akademie určená pro začátečníky.

Náš názor

​Nádherný hotel, který slučuje veškeré aktivity v přírodě s příjemným relaxem.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena