menu

FOUR SEASONS TENTED CAMP GOLDEN TRINGLE *****

od 272 190,- Kč
Chiang Rai
Pobytový zájezd ~ Letecky
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Tento jedinečný dobrodružný camp se nachází uprostřed divoké džungle Severního Thajska na hranicích s Barmou a Laosem, cca hodinku jízdy od letiště Chiang Rai.

Vybavení hotelu

Zažijte jedinečné dobrodružství v džungli v unikátním stanovém resortu v luxusním pojetí značky Rour Seasons. Ráno si vychutnejte sprchu z dešťové vody za tónů ranních modliteb mnichů z nedalekého kláštera, gekoni trylkující na stromech a nad Barmou vycházející slunce ve Vás vzbudí touhu objevovat záhady tohoto Zlatého Trojúhelníku. Barmský bar je místem, kde si můžete vyměňovat cestovatelské příběhy u drinku před večeří. Pro klidnější relaxaci se vydejte do místních venkovních lázní, které leží kousek proti údolí Ruak a neuslyšíte tam žádnou hudbu, budete si muset vystačit se zpěvem ptáků, gekony a závanem vzduchu z džungle. Resort není jen útočištěm pro náročné klienty milující přírodu a dobrodružství, ale zároveň se také stal domovem pro 37 slonů, které majitel resortu vzal ze špinavých ulic Bangkoku a vytvořil zde pro ně nový domov. Sloni zde žijí v naprosté symbióze se zahraničními návštěvníky a dotvářejí zde unikátní a jedinečnou atmosféru.

Vybavení pokoje

Four Seasons Tented Camp nabízí ubytování v pouze 15 exclusivních stanech, rozmístěných v džungli s dostatečnou vzdáleností zaručující dokonalé soukromí všem hostům. Všechny útulné stany jsou vybaveny ručně vyrobeným nábytkem, moskytiérami a ručně tepanou měděnou vanou.

Sport a zábava

Four Seasons Tented Camp Golden Triangle je ukrytý v exotické bambusové džungli a nabízí zážitky na míru a all inclusive v blízkosti nejstarších thajských civilizací, s majestátním výhledem na Barmu přes řeku Ruak a hory Laosu na severovýchodě Luxusní resort tvoří 15 nádherně zařízených stanů s křesly z kůže a dřeva, větráky s pádly a stolem z tvrdého dřeva; některé z nich mají na venkovní terase na zakázku vyrobenou dřevěnou vířivku. Večer se v baru Barma podávají sluneční stany, po nich si hosté vychutnají nezapomenutelné kulinářské zážitky v atmosféře safari tábora v restauraci Nong Yao. Pobyt v lodži zahrnuje rozsáhlý seznam aktivit, jako jsou procházky se slony, kteří v rezortu žijí, nebo vstřebávání tropického klidu při masáži pod širým nebem mezi korunami stromů.

Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji s all inclusive


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena