menu

FOUR SEASONS RESORT KOH SAMUI *****

od 112 290,- Kč
Koh Samui
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Four Seasons Resort Koh Samui se nachází na severozápadním cípu ostrova Koh Samui, v klidné zátoce Laem Yai Bay - 30 minut od letiště a pouhých pět minut od hlavního města Nathon.

Vybavení hotelu

Moderně zařízený hotel nabízí velice kvalitní služby a vstřícný personál. U hotelu je komplex bazénů s letní terasou a nechybí ani soukromá pláž. Hosté si mohou zajezdit na windsurfingu, zahrát golf nebo se uvolnit v lázních. Přes den mohou hosté relaxovat venku na lehátku a kochat se výhledem do zahrady nebo na Siamský záliv. U nekonečného bazénu u pláže v Koh Samui Four Seasons jsou k dispozici chlazené ručníky. Hosté si mohou zahrát tenis, různé plážové sporty nebo si zacvičit ve fitness centru. Hotel také disponuje velkou knihovnou s knihami a DVD. Vlastní výletní loď SIAMSEAS umožňuje hostům navštívit Národní mořský park a mnoho dalších míst.

Vybavení pokoje

Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s vanou a dešťovou sprchou, luxusní kosmetikou, vysoušečem vlasů, k dispozici jsou hypoalergenní polštáře na vyžádání, multi-telefonní linka (y) s hlasovou schránkou, kabelová televize, CD přehrávač, DVD přehrávač, dokovací stanice pro iPod, chlazený soukromý bar, pokojový trezor, čajová konvice / kávovar, 2x denně úklid. Z koupelny vedou skleněné dveře na soukromou verandu s bazénem pod širým nebem. Kategorie ubytování: Beach Villa Beachfront Villa Premier Villa s jednou ložnicí Family Villa Deluxe Villa s jednou ložnicí Villa s jednou ložnicí Soukromé residence s jednou až pěti ložnicemi

Stravování

V restauraci hotelu Four Seasons se servírují čerstvé místní mořské plody, ochucené exotickými bylinkami z okolních zahrad. V nabídce je thajská i mezinárodní kuchyně. V plážovém baru si mohou hosté vybrat z řady tropických koktejlů.

Pláž

Soukromá pláž přímo u resortu.

Sport a zábava

Hosté si mohou vyzkoušet vodní sporty na pláži, pronajmout soukromé auto a prozkoumat historické chrámy, nádherné vodopády a neobvyklé vápencové skalní útvary, nebo si užít soukromou plavbu a navštívit 40 ostrovů Mořského národního parku v jižním Thajsku, či prozkoumat Koh Angthong, Koh Paluay a Koh Ma, šnorchlovat v křišťálově čisté vodě v Koh Tao a Nuangyuan nebo se potápět mezi pesrobarevné útesové ryby.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* 7 nocí ve vile s 1 ložnicí, bazénem a se snídaní


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena