menu

FOUR SEASONS CHIANG MAI *****

od 49 390,- Kč
Chiang Mai
Exotický zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Tento luxusní hotel řetězce hotelů Four Seasons je situován v severní části Thajska necelých 30 minut jízdy od druhého největšího města v Thajsku, Chiang Mai. Hotel nabízí svým hostům ubytování v naprosto panenské exotické přírodě severního Thajska mezi rýžovými plantážemi a horami.

Vybavení hotelu

Resort nabízí celkem 98 prostorných pavilonů a luxusních vil s klenutými stropy a krytými verandami, v nichž naleznete krásné leštěné teakové podlahy, bohaté thajské bavlněné dekorace a úžasná siamská umělecká díla. Určitě si plně užijete 20 m bazén s nekonečným okrajem s úžasným výhledem na rýžové terasy, pokrmy tradiční thajské kuchyně se můžete naučit v unikátní hotelové škole vaření, dále je vám zde k dispozici obchodní centrum, skvěle vybavené fitness centrum, lázeňské centrum nabízející řadu lákavých procedur a dva osvětlené tenisové kurty. Dvě světová golfová hřiště se nacházejí jen několik minut od hotelu,

Vybavení pokoje

Všech 98 elegantních pokojů je vystavěno v pavilonech a jsou rozděleny do dvou kategorií dle polohy v přízemí nebo v horním patře s výhledy na rýžová pole. K jejich vybavení náleží koupelna s oddělenou vanou, sprchou, WC a vysoušečem vlasů, prostorná ložnice, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, telefon, TV, CD přehrávač, trezor a kávovar. Pokoje disponují buď balkónem ve vyšším patře nebo terasou v přízemí. Residence Two Bedroom Suite s bazénkem (120 m2) je dvou patrový bungalov se 2 ložnicemi a vlastními koupelnami, velkou terasou s bazénkem a plně vybavenou kuchyní.

Stravování

Vychutnejte si jedinečnou chuť vegetariánských a severní thajských specialit v restauraci Sala Mae Rim, která je známá svou rozmatitou thajskou kuchyní. Vysoký teakový strop doplňují thajské artefakty a úžasný výhled na údolí Mae Rim. V restauraci se podávají snídaně, obědy a večeře. Terasy nabízí ohromující prostředí pod širým nebem hned vedle hlavního bazénu s úžasným výhledem na okolní rýžová pole a vzdálené pohoří Doi Suthep. Restaurace podává pokrmy mezinárodní kuchyně inspirované regionálními přírodními produkty.

Sport a zábava

Hosté mohou relaxovat u bazénu, využít hotelové wellness a fitness centrum, vyzkoušet 18-ti jamkové golfové hřiště a dva tenisové kurty.

Cena zahrnuje:

* 7 nocí v garden pavilionu se snídaní


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena