menu

BANYAN TREE PHUKET *****

od 3 900,- Kč
Phuket
Golfový zájezd ~
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

​Luxusní resort Banyan Tree Phuket, který obklopují třpytivé vody laguny, je útočištěm klidného odpočinku a dokonalou kulisou pro dokonale naplánovanou dovolenou. Vstupte do skrytého světa Banyan Tree Phuket, který se nachází v enklávě Laguna Phuket, a vkročte do tropické pohádky, kde jsou cesty lemovány kasuárinami a palmami, pole září květy alamandy a zátoka Bang Tao se vždy třpytí v safírovém lesku.

Vybavení hotelu

​V resortu o rozloze 89 akrů najdete lázně, golfové hřiště a proplétající se cyklostezky. Jen pár kroků od svěžího areálu na vás čeká písečná pláž Bang Tao s tyrkysově zbarvenou vodou.

Vybavení pokoje

​ Banyan Tree Phuket nabízí návštěvníkům jedinečné zážitky v podobě luxusních vil s bazénem. V těchto nádherných vilách se snoubí tradice s inovacemi a příroda se sofistikovaností, abyste si mohli dopřát dokonalý zážitek z relaxace. Považujte tyto skvěle navržené vily za svůj domov daleko od domova, zatímco budete objevovat vše, co nabízí místní kultura, obnovovat svůj vnitřní klid a postupovat na své osobní cestě za zdravím.
​ Užijte si pobyt v páru - vily s jednou ložnicí a bazénem jsou ideální pro páry, které chtějí strávit intimní dovolenou společně. Odlehlé prostory jsou obklopeny svěžími tropickými zahradami a poskytují relaxační soukromý prostor, kde si můžete užít kvalitní čas s partnerem, lepší spánek a hlubokou relaxaci. Lázně Banyan Tree Spa poskytují útočiště pro vaše smysly, kde se můžete plně zbavit starostí a soustředit se na omlazení mysli a těla.
​ Relaxujte s celou rodinou - Banyan Tree má také mnoho možností soukromých vil s bazénem se dvěma ložnicemi, které jsou ideální pro dovolenou s celou rodinou.

Stravování

​V hotelu Banyan Tree Phuket nabízejí moderní zpracování tradiční kuchyně v řadě živých a rozmanitých restaurací a barů. Moderní thajskou kuchyni si můžete vychutnat v restauraci Saffron, která je charakteristickým znakem resortu, nebo si dát rychlé občerstvení s výhledem na golfové hřiště v Banyan Cafe. Milovníci wellness si mohou dopřát zdravé jídlo u bazénu v restauraci Veya.

Sport a zábava

Zdejší luxusní lázně vyzařují auru naprostého soukromí a při procedurách zde používají přírodní thajské ingredience. Nechte se přenést do stavu relaxace a vydejte se na oceňovanou cestu do místního lázeňského resortu. Široká škála procedur, které poskytují, jim umožňuje uspokojit vaše wellness potřeby a pomoci vám obnovit klid vaší mysli. Dopřejte si luxus díky zdejšímu tradičnímu a holistickému přístupu k wellness.


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena
03.03.202411.03.20248snídaně  83 490,- KčObjednat