menu

ANANTARA MAI KHAO PHUKET VILLAS *****

od 3 800,- Kč
Phuket
Pobytový zájezd ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Vilový resort Anantara Mai Khao Phuket Villas se nachází na severozápadním pobřeží Phuketu, v místě zvaném Siamská zátoka, kde na Vás dýchne atmosféra minulosti, uchvátí Vás tropické zahrady a romantika odlehlých míst, která vypovídají o magičnosti oblasti ostrova Phuket.

Vybavení hotelu

Resort nabízí ubytování celkem v 83 luxusních vilách s vlastním bazénem, na lahodných pokrmech si můžete pochutnat ve 3 restauracích, kde Vás pohostí thajskou, italskou a mořskou kuchyní. Relaxovat můžete v prostředí stylových kaváren a barů. V hotelu se dále nachází bazén, knihovna, kadeřnictví, kosmetický a masážní salón, fitness centrum, jacuzzi, tenisové kurty, PADI centrum, vyhlášená kuchařská škola Anantara Cooking School, dětský klub, joga a aerobic, na pláži nabídka vodních sportů, šnorchlování, potápění.

Vybavení pokoje

Pro svůj pobyt si můžete volit mezi několika kategoriemi luxusních vil, k jejichž vybavení náleží vlastní prostorná koupelna s odděleným WC, masážní sprcha, klimatizace, minibar, pokojový trezor, LCD TV, WiFi připojení k internetu a dokovací stanice pro iPod. Všechny jsou vkusně vybaveny nábytkem, který svědčí o tradici ruční výroby a dekoru a vytváří dojem luxusu a nejvyššího komfortu. Kategorie ubytování: Pool Villa Lagoon Pool Villa Sala Pool Villa Family Pool Villa se dvěma ložnicemi Royal Villa se dvěma ložnicemi Pool Residence se dvěma ložnicemi

Stravování

Restaurace "La Sala" servíruje bohatou snídani formou bufetu, s přibývajícím dnem se promění v jednu z nejlepších italských restaurací v Mai Khao, s autenticky rustikálními recepty doplněnými řadou italských a středomořských vín, v menu si můžete také vybrat z řady thajských pokrmů. "The Tree House" nabízí thajské tapas, jež si můžete vychutnat v pohodlných nadrozměrných křeslech za doprovodu uklidňující relaxační hudby. Přes den jistě nepohrdnete gurmánskou kávou a čajem, s ustupujícím dnem si jistě vychutnáte lahodné šampaňské, víno, Mojito či margaritu. "Sea.Fire.Salt." nabízí plážový gril nejčerstvějších ryb a mořských plodů.

Sport a zábava

Resort nabízí řadu aktivit pro relaxaci a odpočinek, ale i pro hosty, jež chtějí prožít svou dovolenou aktivně. Pro ty je zde fitness, tenis, škola vaření, joga a aerobic, na pláži nabídka vodních sportů, šnorchlování, potápění.

Náš názor

Ideální místo k hledání sebe za účasti překrásných přírodních scenérií, rozmazlování pomocí nejrůznějších masáží a relaxačních procedur za asistence nejlepších odborníků a milých lidí.

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* 7 nocí v pool ville se snídaní


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena