menu

ALEENTA PHUKET PHANG NGA RESORT & SPA *****

od 1 900,- Kč
Phuket
Cestování s dětmi ~
Hotel
ObjednatPoptat zájezd na míru

Poloha

Luxusní Aleenta Resort & Spa se nachází na bílé písčité pláži Natai. Je vzdálený pouhých 20 minut jízdy od mezinárodního letiště v Phuketu.

Vybavení hotelu

Aleenta je všeobecně známá pro svůj jedinečný luxus nejvyššího stupně, nabízející perfektní soukromí a komfort. A to platí nejen pro ubytování, ale i pro zdejší jídlo. Skvělé snídaně originálních chutí, obědy servírované na velké otevřené ploše, kde se Vaše nohy budou brouzdat ve skvostně zeleném trávníku a oči budou uchváceny výhledem na moře. Romance pokračuje i večer s některým z lahodných dezertů po skvělé večeři, připraveným těmi nejlepšími séfkuchaři. Jídla budou připravena přesně podle Vašich přání tak, aby uspokojila každého gurmána. V Baru si pak dopřejte osvěžující nápoj překračující hranice Vaší představivosti. Plážový salonek zažene hlad i žízeň na pláži a nabízí skvělé prostředí pro romantický koktejl pod zářící noční oblohou. Když dostanete chuť povečeřet v soukromí svého vlastního luxusu, dopřát si romantickou večeři pro dva nebo uspořádat párty pro přátele, náš personál je Vám k službám.

Vybavení pokoje

Aleenta nabízí ubytování v bazénových vilách, plných soukromého luxusu, nacházejícího se jen několik kroků od mořské hladiny. Obývací pokoj, ložnice propojené s bazénem a obývacími prostorami uvnitř vily i venku. To Vás čeká rozhodnete-li se svoji dovolenou strávit právě zde. Pool Villa má samostatný obývací pokoj propojený s privátním bazénem. Rozkládá se na celých 180m2. Ubytujete-li se v jednom z Beachfront Suites, čeká Vás bydlení na 120m2 přímo u pláže, s nekonečným bazénem a jemným pískem přímo pod nohami. Luxusní suites Vás okouzlí nepřekonatelným výhledem na zářící modř Andamanského moře. Pool Suite Vám nabídne svých 71m2 romantického prostředí bungalowu přímo u moře, s vlastním bazénem. Jsou designovány tak, aby kopírovaly jednoduchost venkovského ubytování, ale přitom nabídly ten nejvyšší komfort. Svými prosklenými stěnami a úžasným výhledem Vás zajisté okouzlí. Pohostí Vás také privátním jacuzzi a terasou na pláži. Hledáte-li stylové bydlení s dvojnásobně vysokými stropy, poskytující úžasný výhled díky proskleným stěnám a dopřávající možnost relaxace díky terase s bazénem rozplývajícím se v nekonečném moři, pak se rozhodněte pro Ocean View Lofts, které jsou postaveny na 77m2. Pro náročné hosty jsou zde k dipozici rezidence, které uspokojí i ty nejnáročnější. Pool Residences se svými 200m2 nabízí nepřekonatelný luxus s výhledem na moře , soukromým bazénem a vnitřním jacuzzi. Luxusní vybavení interiérů je samozřejmostí. Spa Residence (300m2) navíc poskytuje kompletně vybavený lázeňský pokoj, který Vám dopřeje ten nejvyšší možný stupeň soukromé relaxace. Z dvojložnicových residencí se nabízí 2 bedrooms Ocean View (300m2) a trojložnicová je luxusní 3 bedrooms Beachfront nabízející neuvěřitelných 500m2.

Sport a zábava

V místních lázních se učíme od přírody, snažíme se extrahovat čistou přírodní krásu. Všechny produkty užívané pro lázeňské péče jsou 100% z těch nejlepších přírodních zdrojů. Program detoxikace slouží k navrácení rovnováhy Vašemu tělu a odstraňuje toxiny, které se v těle v průběhu času hromadí. Tento program zahrnuje vyváženou stravu, lázeňské péče, ale i aktivity a relaxaci. Pro procvičení mysli jsou připraveny lekce jógy. Kromě luxusních lázeňských služeb resort nabízí spoustu dalších. Mimo jiné hlídání dětí, 24h pokojová služba a prádelna. Co se týká aktivit, rozhodně se zde nudit nebudete. Zacvičit si můžete jít do posilovny, zrelaxovat Vaše tělo v páře či jacuzzi. Protáhnout své tělo můžete na tenisových kurtech. Pláž je vhodná pro motorové i nemotorové vodní sporty.

Náš názor

Aleenta je místem pro ty z Vás, kteří hledají skutečný luxus, soukromí a ten nejvyšší komfort. Zde naleznete skutečný ráj odpočinku, relaxace a revitalizace. Luxus uprostřed tropické přírody – to je Aleenta. Resort, ve kterém se můžete cítit jako doma, luxus který můžete považovat za svůj vlastní!

Poznámka:

U vánočních a silvestrovských pobytů si některé hotely účtují povinný příplatek vánoční a silvestrovské galavečeře - informace si prosím ověřte v CK.

Cena zahrnuje:

* zvolený počet nocí ve vybraném typu pokoje s uvedenou stravu * leteckou přepravu Praha-Phuket a zpět

Cena nezahrnuje:

* pojištění léčebných výloh v zahraničí a storna zájezdu * případný doplatek za vyšší knihovací třídu, bude-li v době Vaší rezervace nejnižší knihovací třída již vyprodána * privátní transfer z/na letiště vč. asistence v angličtině, němčině nebo francouzštině (všechny výše uvedené služby na požádání zajistíme)


Vyhledat termín

Termín od Do Počet nocí Strava
Termín odTermín doPočet nocíStravaCena